} font-size: 48px; } margin: auto; margin: 0; ul { .orange { margin: 0 0 30px 0; h2 { } margin: auto; h1 { } font-weight: normal; padding: 0; body { margin-bottom: 10px; border-bottom: 1px solid #d9d9d9;

Archived web site

margin: 0 0 20px 0; #logo { } margin: 0 0 10px 0; font-weight: normal; font-size: 14px; alterVista
a:hover { text-align: left; color: #4C5CBD; text-decoration: underline; padding: 0; margin: auto; p {
} padding: 15px 0 5px 0; a {

The web site has been archived, access to the control panel to restore it.

#footer { text-align: right; } margin: 10px 0; color: #333; #container { font-size: 12px; border-top: 1px solid #d9d9d9;

مزایا و ویژگیها

  • سفارش ها

در طول روز بدن خسته شده و طی خواب تجدید قوا می‌کند به همین دلیل در طول شب برای اینکه بدن بتواند استراحت نماید کیفیت خواب بسیار مهم است. هنگام خواب میزان وزنی که روی ستون فقرات و دیسک کمر متمرکز می‌شود کیفیت خواب را مستقیما تحت تاثیر قرار میدهد. تشک‌های نرم و نامتناسب با وزن بدن، انحنای طبیعی ستون فقرات را به اندازه کافی تامین نمی‌کند و جابجایی در هنگام خواب را با مشکل مواجه می‌سازد و تشک‌های سفت و نامناسب نیز با اعمال فشار بر روی مفصل‌ها، شخص را ناراحت می‌کنند. تشک مناسب به ستون فقرات و دیسک شما فشار وارد نمی‌کند. برای سلامتی ستون فقرات، بهترین تشک، تشکی است که بتواند انحنای طبیعی بدن را حفظ کرده و ویژگیهای خود را به مدت طولانی حفظ نماید. مطمئنا یکی از محصولات ایران خواب مناسب شماست..... بطور طبیعی یک سوم عمر خود را در خواب هستیم بخاطر همین مدت طولانی بایستی تشک خود را با دقت و اطلاعات کافی انتخاب نماییم. به کمک مطالب این سایت، تکنولوژیهای بکار رفته در تشک‌های ایران‌‌‌‌خواب را خواهید شناخت و از ویژگیهای انواع مختلف تشک‌ها آگاهی خواهید یافت... چرا که برای بالا بردن سطح کیفی زندگی، انتخاب تشک مناسب، مهم است. هر یک از تشک‌های ایران‌خواب دارای یک یا چند ویژگی بارز هستند که بوسیله علائم زیر شرح داده شده‌اند. علائمی که در‍ پیوست هر تصویر تشک‌ها وجود دارند، نشانگر مالکیت آن تشک نسبت به ویژگی می‌باشد.

محصولات

  • سفارش ها

ضمانت و خدمات

  • سفارش ها

تضمین قیمت مناسب

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که تشک‌های ایران خواب دارای مناسب‌ترین قیمت در بازار هستند و برای تضمین آن طولانی‌ترین دوره خرید را در اختیار شما قرار می‌دهیم. گارانتی تضمین قیمت تشک‌های ایران خواب این امکان را به شما می‌دهد که با ۳۰ روز استفاده از تشک خریداری شده و اطمینان از کیفیت آن، از قیمت آن نیز مطمئن شوید و چنانچه بعد از مدت 30 روز تشک مشابهی با همان کیفیت و مشخصات ساختاری و با قیمت پائین‌تر یافتید، نسبت به درخواست استرداد وجه پرداختی خود اقدام نماید.

تضمین قیمت مناسب

30 روز دوره آزمایشی

راحتی و آسایش مشتری بالاترین اولویت ماست. گارانتی راحتی تشک، به شما ۳۰ شب فرصت می‌دهد تا اطمینان حاصل کنید که تشک انتخابی شما همان است که می‌خواستید. شما می‌توانید حداقل ۳۰ شب به جسمتان فرصت دهید تا راحتی را تجربه کرده و با تشک جدید، خود را تطبیق دهد. چنانچه بعد از این مدت با تشک انتخابی خود احساس راحتی نکردید، می‌توانید به کمک کارشناسان تشک ایران خواب تشک جدید خود را انتخاب کرده و با تشک قبلی تعویض نمائید.


30 روز دوره آزمایشی

گارانتی از 1 تا 10 سال

تشک‌های ایران خواب نسبت به نوع و مدل آنها از 1 تا 10 سال برای موارد زیر دارای گارانتی هستند:

  • فنرها، مفتول‌ها و یا کیسه‌های فنری که شل شده، شکسته و یا از جایشان در رفته باشند.
  • گودی بیشتر از 1/5 اینچ در وسط تشک
  • شکافته شدن چارچوب و یا فریم تشک

توجه داشته باشید که هرگونه لکه، سوختگی و استفاده‌های نامناسب، مثل خسارات ایجاد شده در اثر حرکت و یا خمش و استفاده‌ از چارچوب‌های نامناسب و موارد مشابه دیگر، شامل گارانتی نمی‌باشد.

گارانتی از 1 تا 10 سال

درباره ما

  • سفارش ها


گروه تولیدی ایران‌‌‌خواب با سابقه‌‌ای بیش از یک دهه با هدف عرضه تشک و کالای خواب با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است.
ایران‌‌خواب تولید تشک و کالای خوابی با کیفیت و مقاومت بالا را در ردیف ماموریت‌ها و وظایف خود قرار داده است.
این شرکت با داشتن ظرفیت بالای تولید و دارا بودن امکانات بالای تولید و هـمگام با تکنولــوژی روز، ظرفـیت و تنــوع تولــیدات خود را روز به روز افزایش داده و نمای جدیدی را در عرصه تولید تشک به نمایش گذاشته است.
تشک ایران‌خواب هم اکنون با دارا بودن تکنولوژی روزتولید تشک در دنیا، بیش از پیش در حال ارایه خدماتی مدرن و با کیفیت بهتر به مشتریان خود میباشد.
پارچه‌هایی که در تولید تشکها مورد استفاده قرار میگیرند از کیفیت بالایی برخورداربوده و در مقابل آزمایشهای سنجش میزان مقاومت و اصطکاک قرار می‌گیرند.
با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در لایه‌دوزی سطوح بیرونی تشکها از لایه‌های مقاوم و با کیفیت، جهت طول عمر بیشتر تشکها استفاده میشود.
مواد انتخاب شده در تولید این تشکها همگی دارای استانداردهای اروپا بوده و عمدتاً ضد آلرژی و باکتری میباشند.
فنرهای استفاده شده با تکنولوژی حرارت کربونیزه مستحکم شده و به سادگی دفرمه نمی‌شوند و خوابی راحت را برای شما به ارمغان می‌آورند.
گروه تولیدی ایران‌‌خواب با دارا بودن بیش از ۵۰ نمایندگی و عامل فروش در سراسر کشور، یکی از بزرگترین شبکه‌های توزیع محصولات خواب در کشور به حساب می‌آید.
در همین راستا، شرکت ایران‌خواب موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد اروپا و گواهی مدیریت کیفیت iso 9001  و iso 10002  از موسسه TÜV آلمان و همچنین گواهی تضمین کیفیت محصولات از انجمن کیفیت ایران IRSQ گردیده است.
ایران‌خواب کسب چنین موفقیتی را مدیون سرمایه‌گذاری صحیح بر‌روی تکنولوژی و منابع انسانی خود دانسته و تداوم این مسیر را در اولویت برنامه‌های خود قرار خواهد داد.

گواهینامه ها

پرسش و پاسخ

  • سفارش ها

امروزه، گسترش فرهنگ و بهداشت در جوامع و نیز تنوع محصولات موجود در بازار، انتخاب کالای خوب و مناسب را برای مشتریان مشکل کرده است. ما نیز سعی بر این داریم تا با معرفی کالای خوب و استاندارد، همچنین با دادن اطلاعات مفید در موردخریدکالای خوب این را ه سخت را برای شما هموار سازیم. چون بر این باوریم که داشتن یک جسم سالم و با انرژی و یک روحیه قوی و سالم فقط در سایه یک خواب راحت و بدون استرس امکان پذیر است. لذا با یک نظر خواهی کلی، تمامی سئولاتی را که در مورد خرید یک تشک و کالای خوب برای همه ما مطرح می شود. پاسخ داده ایم که برخی نکات مهم آن در ذیل آمده است:

چطور بدانیم که چه نوع تشکی برای من بهترین است؟

هرکس نیازهای مختلفی دارد. شما میتوانید با یک ارزیابی رایگان و باتوجه به موقعیت خود و توصیه های ما یک تشک ایده آل را برای خود انتخاب کنید که نحوه انتخاب بسته به وزن و سن شخص مصرف کننده دارد که در نوع تشکهای طبی(تشک هائی که رفلکس و عکس العمل کمتری نسبت به فشار از خود نشان میدهند و سطح آنها صاف و سفت میباشد )میزان حرکت رو به پائین تشک، نسبت به تشک های فنری (تشک هائی که رفلکس بیشتری نسبت به فشاردارند و با ایجاد فشار برروی آنهاحرکت ارتجاعی فنرها مشهود است)کمتر میباشد.

چرا من بعد از خوابیدن در تشک های جدید احساس ناراحتی می کنم؟

وقتی شما تشکتان را عوض میکنید یک دوره انطباق نسبت به تشک جدید خود خواهید داشت که این دوره انطباق نسبت به تشک جدید معمولا حدود یک تا سه هفته بطول خواهد انجامید تا به تشک خود عادت کنید.

چرا تشک های جدید من بو می دهند؟

در فرآیندبسته بندی محصولات بدلیل تخلیه هوای داخل بسته بندی و نیز استفاده از مواد اولیه جدید، استشمام بوی مواد اولیه طی یک یا دو هفته اول استفاده از تشک طبیعی است و در طی این مدت رفع خواهد شد.

در تشک های جدید احساس می کنم به وسط غلت می خورم، دلیل آن چیست؟

یک تشک شکل آنچه را که روی آن قرار بگیرد به خود خواهد گرفت. حال اگر سطح زیرین تخت شما (کف تخت )صاف نباشد و فاقد پایه های وسط باشد شیب سطح تخت به وسط بوده و تشک نیز به تبع آن دارای شیب به وسط تخت خواهد بود. لذا توصیه اکید میشودکه در تخت های تک نفره حداقل از 5 پایه( یک پایه در وسط تخت)و در تختهای دو نفره حد اقل از 6پایه (دوپایه در وسط تخت)برای سطح زیرین تخت ها استفاده گردد.

آیا شما تشک سفارشی نیز قبول می کنید؟

ما تشک سفارشی نیز قبول می کنیم و شما می توانید اندازه دلخواه خودرا با ارائه به دایره فروش ما ثبت سفارش کرده و تحویل بگیرید.

کجا می توانیم کاتالوگ محصولات را بدست آوریم؟

لطفا درخواست کاتالوگ خودرا برای ما ارسال کنید خوشحال خواهیم بود که نسبت به ارسال آن برای شما اقدام کنیم.

تماس با ما

با استفاده از فرم زیر شما می توانید پیام و یا سوالات خودتان را برای ما بفرستید .

  • سفارش ها

دفتر مرکزی و فروشگاه تبریز:

نشانی : تبریز، خیابان قدس، جنب بانک سپه
تلفن : 32810405 , 32810584 , 32820133 - 041
فکس : داخلی 108
ایمیل : info@irankhabgroup.com

شعبه 2:

نشانی : تبریز، خیابان ارتش جنوبی، جنب کوچه صدر، ساختمان ماهان، پلاک2
تلفن : 35560970 - 041

فروشگاه تهران:

نشانی : تهران، یافت آباد، بازار مبل، خیابان ولی عابدی، ساختمان وحید، پلاک 103
تلفن : 66216262 - 021